fotowoltaika

Fotowoltaika – Alternatywne źródła energii

Fima Freeeco jest importerem oraz dystrybutorem technologii wykorzystywanych do budowy elektrowni wiatrowych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Posiadamy własne biuro projektowe znajdujące się w Lublinie, jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży OZE.
Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra inżynierów i techników, stale pogłębiających swoją wiedzę na temat fotowoltaiki to nasz niewątpliwy atut.

Oferta fotowoltaiki

Zajmujemy się importem oraz projektowaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania alternatywnych źródeł energii dla osób indywidualnych i firm. Nasza kadra specjalistów pomoże stworzyć indywidualną ofertę dla twojego domu bądź przedsiębiorstwa obniżając koszty eksploatacji budynku.

fotowoltaika
fot.pixabay.com | CC0

Działalność firmy ukierunkowana jest na montaż instalacji fotowoltaicznych oraz rozwiązań z branży OZE. Fotowoltaika wykorzystuje światło słoneczne i przekształca je w energię elektryczną dzięki zjawisku jakie zachodzi w panelach fotowoltaicznych. Energia słoneczna zamienia się w prąd stały, by następnie zmienić się w prąd zmienny, zachowując parametry sieci publicznej. Jest to nie tylko ogromna oszczędność na rachunkach, ale przede wszystkim instalacje tego typu mają potężny wpływ na ochronę środowiska. Oferujemy całe instalacje fotowoltaiczne jak również pojedyncze elementy składowe instalacji.

Pompy ciepła – odnawialne źródła energii

Pompa ciepła to rozwiązanie pozyskujące energię z odnawialnych źródeł energii przez cały rok, bez względu na pogodę energia pozyskiwana jest z wód gruntowych, powietrza atmosferycznego, energii geotermalnej oraz promieniowania słonecznego. Jest to więc rozwiązanie przyjazne dla środowiska, ponadto czyni właściciela w pełni niezależnym oraz pozwala na spore oszczędności.

Ogrzewanie wykorzystujące działanie pompy ciepła wykorzystuje tzw. zimny czynnik czyli działa bez użycia płomienia co czyni takie rozwiązanie niezwykle bezpiecznym. Pompy ciepła to również bezawaryjność, wysoka kultura pracy i łatwość obsługi, niosą więc ze sobą same korzyści.

Dach - fotowoltaika
fot. pixabay.com | CC0

Firma Freeeco to zespół wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Oferujemy wydajne, najwyższej klasy panele fotowoltaiczne oraz rozwiązania pozyskujące energię z odnawialnych źródeł energii w pełni przyjazne dla środowiska.

źródła:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

fotowoltaika

Fotowoltaika

Firma Freeco jest importerem oraz dystrybutorem technologii niezbędnych do budowy elektrowni wiatrowych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Nasza działalność ukierunkowana jest na montaż instalacji fotowoltaicznych i rozwiązań z branży OZE. Biuro projektowe mieści się w Lublinie, oferujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.