fotowoltaika

Fotowoltaika

Firma Freeco jest importerem oraz dystrybutorem technologii niezbędnych do budowy elektrowni wiatrowych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Nasza działalność ukierunkowana jest na montaż instalacji fotowoltaicznych i rozwiązań z branży OZE. Biuro projektowe mieści się w Lublinie, oferujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Energia z odnawialnych źródeł

Freeeco to zespół wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i techników. Zapewniamy wydajne panele fotowoltaiczne, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala stworzyć indywidualną ofertę wykorzystując odnawialne źródła energii. Jest to inwestycja w przyszłość, pozwalająca na duże oszczędności dbając przy tym o środowisko.

fotowoltaika
fot.pixabay.com | CC0

Fotowoltaika to nic innego jak wykorzystywanie energii słonecznej do wytwarzania prądu. Dzięki zjawisku jakie zachodzi w ogniwach fotowoltaicznych możliwe jest przekształcenie energii słonecznej najpierw w prąd stały, następnie w prąd zmienny, spełniający normy sieci miejskiej. Oferujemy całe instalacje jak również pojedyncze części składowe. Pompa ciepła jest to rozwiązanie wykorzystujące odnawialne źródła energii przez cały rok, energia pozyskiwana jest z promieni słonecznych, wód gruntowych, powietrza atmosferycznego i energii geotermalnej.

Fotowoltaika w Lublinie

System działa niezależnie od warunków atmosferycznych. Pompa ciepła to rozwiązanie ekologiczne, pozwalające zmniejszyć zużycie paliwa kopalnego, dodatkowo sprawia, że stajemy się niezależni posiadając własne odnawialne źródło energii, zmniejszając koszt eksploatacji budynku. System grzewczy oparty o działanie pompy ciepła to rozwiązanie komfortowe i praktycznie bezobsługowe.

Ponadto pompa ciepła wykorzystuje zimny czynnik, nie używając w swoim działaniu płomienia co czyni to rozwiązanie bezpiecznym. Pompa ciepła to bezawaryjność, niezależność i łatwość obsługi. System doskonale nadaje się dla osób indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

Firma Freeeco jest również dystrybutorem systemów myjących firmy Lehmann, służących do mycia elewacji, farm fotowoltaicznych oraz fasad szklanych.

Hale namiotowe
fot. pixabay.com CC-0

Freeeco to prężnie rozwijająca się firma, wyróżnia nas profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta. Oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniej instalacji na każdym etapie. Nasi projektanci są w stanie spełnić w 100% państwa oczekiwania.

źródła:

https://freeeco.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

fotowoltaika

Fotowoltaika – Alternatywne źródła energii

Fima Freeeco jest importerem oraz dystrybutorem technologii wykorzystywanych do budowy elektrowni wiatrowych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Posiadamy własne biuro projektowe znajdujące się w Lublinie, jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży OZE. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra inżynierów i techników, stale pogłębiających swoją wiedzę na temat fotowoltaiki to nasz niewątpliwy atut.